Хотите начать развивать свою карьеру в сфере маркетинга и коммуникаций? В клинику "WELFARE MED" требуется СММ специалист, который сможет повысить наше присутствие в социальных сетях и привлечь новую аудиторию.

Обязанности!

- Создание и реализация стратегии продвижения в социальных сетях (Facebook, Instagram, Telegram и другие).

- Подготовка и публикация контента (тексты, фото, видео).

- Взаимодействие с аудиторией: ответы на комментарии и сообщения, участие в обсуждениях.

- Анализ эффективности проведённых кампаний и составление отчетов.

- Работа с фото- и видео контентом, включая съемку и монтаж материалов.

Требования:

- Опыт работы с Медицинскими учреждениями

- Опыт работы в СММ от 1 года

- Владение русским и узбекским языками на хорошем уровне.

- Наличие креативного и творческого подхода к созданию контента.

- Умение работать с редакторами фото и видео (например, Adobe Photoshop, Adobe Premiere Pro).

- Опыт в разработке и реализации успешных СММ стратегий.

Что мы предлагаем:

- Прозрачная система оплаты, соответствующая вашему опыту и навыкам.

- Комфортабельное рабочее место в дружном и профессиональном коллективе.

- Возможности для профессионального роста и развития.

- Интересные проекты и возможность проявить свою креативность.

Почему WELFARE MED?

Наша клиника — это не просто место работы, а место, где каждый сотрудник может реализовать свой потенциал и внести вклад в общее дело. Мы ценим инициативность и творческий подход, предоставляя все условия для комфортной и продуктивной работы. В WELFARE MED вы станете частью команды, стремящейся к высоким стандартам качества и инновациям в медицинской сфере.

Ждём вас в нашей команде!

Маркетинг ва коммуникациялар соҳасида карьерангизни ривожлантирмоқчимисиз?

«WELFARE MED» клиникасига ижтимоий тармоқлардаги фаоллигини оширадиган ва янги аудиторияни жалб қила оладиган СММ мутахассиси керак!

Вазифалар!

- Ижтимоий тармоқларда (Facebook, Instagramm, Telegramm ва бошқалар) реклама стратегиясини яратиш ва амалга ошириш.

- Таркибни тайёрлаш ва нашр этиш (матнлар, фотосуратлар, видеолар).

- Томошабинлар билан ўзаро муносабатлар: шарҳлар ва хабарларга жавоблар, мунозараларда иштирок этиш.

- Ўтказилган иш самарадорлигини таҳлил қилиш ва ҳисобот бериш.

- Фото ва видео контент билан ишлаш, шу жумладан материалларни суратга олиш ва монтаж қилиш.

Талаблар:

- Тиббиёт муассасалари билан ишлаш тажрибаси

- СММДА 1 йилдан 3 йилгача бўлган тажриба.

- Рус ва ўзбек тилларини яхши даражада билиш.

- Контент яратишда креативлик ва ижодий ёндашувнинг мавжудлиги.

- Фото ва видео муҳаррирлари билан ишлаш қобилияти (Adobe Photoshop,Adobe premiere Pro)

-СММ стратегияларини ишлаб чиқиш ва амалга ошириш тажрибаси.

Биз нимани таклиф қиламиз:

-Бу сизнинг тажрибангиз ва кўникмаларингизга мос келадиган шаффоф тўлов тизими.

- Дўстона ва профессионал жамоада қулай иш жойи.

- Касбий ўсиш ва ривожланиш имкониятлари. Қизиқарли лойиҳалар ва ижодингизни намойиш этиш имконияти.

Нима учун WELFARE MED?

Бизнинг клиникамиз нафақат иш жойи, балки ҳар бир ходим ўз салоҳиятини рўёбга чиқариши ва умумий ишга ҳисса қўшиши мумкин бўлган жой. Биз ташаббусни ва ижодкорликни қадрлаймиз.Сиз тиббиёт соҳасидаги инновацияларнинг юқори стандартларига интилаётган жамоанинг бир қисми бўласиз.

Биз сизни жамоамизда кутамиз!

  • Imkoniyat kam
  • Yaxshi
  • Ajoyib
  • A'lo

* Asosiysi bunday malumotlarga Wejob kompaniyasi javobgar bo'lmaydi